درباره ما

  • کدبامی یک وب سایت با هدف آموزش برنامه نویس و مهارت های پیرامون آن است. این توافقی است بین ما و شما یا شرکتی یا نهادی که شما نمایندهٔ آن هستید، در رابطه با استفاده شما از وبسایت و خدمات ما؛ و در هر شرایطی و هر جایی که محتوای وب سایت ما یا دیگر کانال های رسانه ای  ما را استفاده یا مرور کنید، یا روی دکمهٔ عضویت یا عضویت و پرداخت می‌زنید، یا از طریق حساب خود به محتوای خریدنی دسترسی پیدا کنید، این توافق قابل اجرا و نافذ خواهد بود.

  • این توافقنامه حد، حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. این وب سایت بستری است برای کسانی که از آموزش های آن به هر شکل استفاده میکنند. این محتوای آموزشی میتواند به صورت متن، صوت، تصویر، فیلم و هر حالت دیگری از محتوای رسانه ای در اختیار شما قرار بگیرد. بنابراین هر شکل از محتوای که در این سامانه به هر شکل برگزاری و به شما نمایش داده میشود جزو دارایی های رسمی شرکت پایا تک ویرا آریا - کد بای می است. 

  • ما امیدوارم همراه همیشگی شما در مسیر یادگیری برنامه نویسی و مهارت های مربوط به آن باشیم اما ناگزیریم که از شما درخواست کنیم اگر به هر علت قوانین این سامانه و رسانه های مربوط آن مورد پذیرش شما نیست درخواست داریم سریعا این وب سایت و یا رسانه های مربوط به آن را ترک بفرمایید. 

  • شما در هر سنی امکان استفاده از اطلاعات سامانه کدبای‌می و اطلاعات آن را دارید و هیچگونه اطلاعات مخربی، به هیچ شکلی با اهداف غیر آموزشی در این سامانه توسط شرکت پایا تک ویرا آریا - کد بای می منتشر نخواهد شد.