قوانین و مقررات ما

 1. کدبامی یک وب سایت با هدف آموزش برنامه نویس و مهارت های پیرامون آن است. این توافقی است بین ما و شما یا شرکتی یا نهادی که شما نمایندهٔ آن هستید، در رابطه با استفاده شما از وبسایت و خدمات ما؛ و در هر شرایطی و هر جایی که محتوای وب سایت ما یا دیگر کانال های رسانه ای  ما را استفاده یا مرور کنید، یا روی دکمهٔ عضویت یا عضویت و پرداخت می‌زنید، یا از طریق حساب خود به محتوای خریدنی دسترسی پیدا کنید، این توافق قابل اجرا و نافذ خواهد بود.

 2. این توافقنامه حد، حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. این وب سایت بستری است برای کسانی که از آموزش های آن به هر شکل استفاده میکنند. این محتوای آموزشی میتواند به صورت متن، صوت، تصویر، فیلم و هر حالت دیگری از محتوای رسانه ای در اختیار شما قرار بگیرد. بنابراین هر شکل از محتوای که در این سامانه به هر شکل برگزاری و به شما نمایش داده میشود جزو دارایی های رسمی شرکت پایا تک ویرا آریا - کد بای می است. 

 3. ما امیدوارم همراه همیشگی شما در مسیر یادگیری برنامه نویسی و مهارت های مربوط به آن باشیم اما ناگزیریم که از شما درخواست کنیم اگر به هر علت قوانین این سامانه و رسانه های مربوط آن مورد پذیرش شما نیست درخواست داریم سریعا این وب سایت و یا رسانه های مربوط به آن را ترک بفرمایید. 

 4. شما در هر سنی امکان استفاده از اطلاعات سامانه کدبای‌می و اطلاعات آن را دارید و هیچگونه اطلاعات مخربی، به هیچ شکلی با اهداف غیر آموزشی در این سامانه توسط شرکت پایا تک ویرا آریا - کد بای می منتشر نخواهد شد.

 5. محتوایی که در وبسایت ما موجود است، ممکن است رایگان باشد یا اینکه برای کسب دسترسی به آن لازم باشد هزینه‌ای را پرداخت کنید. چه محتوا رایگان باشد یا برای آن هزینه ای را پرداخت کرده باشید اما بدون اجازه رسمی و کتبی از شرکت پایا تک ویرا آریا - کدبای‌می حق انتشار آن را به هیچ شکل و تحت هیچ عنوانی نخواهید داشت. 

 6. حجم بسیاری از داده های موجود در این سامانه یا رسانه های مرتبط با آن بصورت رایگان بصورت مستقیم یا غیر مستقیم تولید می شود. برای ادامه روند حیات تولید محتوای رایگان برای شما و در راستای در دسترس بودن دانش رایگان برای همگان این اجازه از شما دریافت میشود که در حین بازدید از رسانه های این سامانه تبلیغات با اشکال گوناگون در راستای تامین هزینه زیرساخت و موارد جانبی آن نمایش داده شود. لازم بذکر است که محتوای منتشر یافته و پیشنهاد شده در تبلیغات ارتباطی مستقیم با این سامانه نداشته و پایا تک ویرا آریا در خصوص وضعیت کمی و کیفی آن مسئولیت نخواهد داشت. 

 7. محتوای خریداری شده توسط کاربر قابلیت بازگشت ندارد. با توجه به اینکه هیچگونه سنجه ای برای ارزیابی این موضوع که شما چه میزان از محتوا خریداری شده را استفاده نموده اید در دسترس ما وجود ندارد امکان بازگشت وجه آن وجود نخواهد داشت. بنابراین هرگونه درخواست مربوط به بازگشت وجه پس از خرید دوره آموزشی منتفی است مگر در شرایطی که هر گونه نقص محتوایی، فنی یا مشکل در دسترسی به محتوا وجود داشته باشد که در این صورت وجه شما در کمتر از 72 ساعت پس از دریافت اسکن کارت ملی و شناسنامه و انجام احراز هویت عودت داده خواهد شد. 

 8. پرداخت برای محتوای خریداری‌شده از طریق صفحهٔ اختصاصی هر محتوا انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وبسایت ما به تومان ایران است. اگر به هر طریقی تبدیل ارزی انجام می‌گیرد، مسئولیت و تمامی هزینه‌های تبدیل نرخ و وجه از ارز مورد نظر شما، بر عهدهٔ خود شما است. هزینهٔ تبدیل توسط موسسه مالی شما تعیین می‌شود، و در حوزهٔ عمل ما نیست.

 9. وقتی که می‌خواهید محتوای خریداری‌شده را ببینید، لازم است وارد حساب خود بشوید؛ محتوای خریداری‌شده در حساب شما ثبت‌شده است و می‌توانید آن را آنلاین تماشا کنید. 

 10. آموزش ها صرفا به صورت آنلاین در دسترس شما قرار میگریند بنابراین دسترسی به اینترنت برای دریافت داده خریداری شده توسط شما الزامی است و این سامانه هیچگونه مسئولیت در خصوص سرعت، حجم و دیگر موارد فنی اینترنت شما نخواهد داشت.

 11. حساب کاربری به شما کمک می‌کند که درک کنید مسئولیت شما در قبال دسترسی به حسابتان چیست، و چه انتظاراتی از ما می‌توانید داشته باشید.شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. نقض این موضوع به معنی سواستفاده باز فروش محتوای این سایت تلقی شده و حق پیگیری قانونی را برای پایا تک ویرا آریا- کد بامی محفوظ است. 

 12.  شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است. این حق برای این سامانه برای محفوظ است که در راستای شفافیت اطلاعاتی در هر زمان در راستای امنیت و بررسی صلاحیت، کاربر مورد نظر را احراز هویت کند و هویت حقیقی یا حقوقی وی بررسی نماید و ارائه اطلاعات خلاف واقع موجب مسدودیت دائم کاربر از این سامانه خواهد شد. 

 13. شما مسئول هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. هر زمان که از استفادهٔ غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شدهٔ شما مطلع گشتید، باید در سریعترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

 14. هدف ما ارائه بالاترین سطح کیفی و تجربی آموزش به شماست با این حال درخواست داریم که پس از خرید آموزش حداکثر تا 90 روز پس از آن نسبت به دریافت اطلاعات مربوط اقدام نمایید. پایا تک ویرا آریا موظف است که حداکثر تا 120 روز پس از خرید دوره توسط شما لینک های ارتباطی مربوطه را در دسترس شما قرار دهد و اگر به هر علتی پس از بازه زمانی مشخص شده تغییری در منبع یا لینک ارتباطی ایجاد شود امکان دسترسی مجدد به آن وجود نخواهد داشت. 

 15. اگر به هر علتی در دسترسی به اطلاعات خریداری شده در بازه 3 ماهه نخست دچار مشکل شده اید کافی است که به ایمیل موجود در سایت به همراه اطلاعات شناسایی خود ایمیل ارسال نمایید تا در کمتر از 48 ساعت مشکل شما برطرف شود. بنابراین پیشنهاد داریم در هنگام ثبت نام در سایت از شماره همراهی که بنام شخص شما خریداری شده است استفاده نمایید. 

 16. محدود کردن دسترسی شرایطی است کمک می‌کند که بفهمید در چه مواقعی ممکن است دسترسی شما را محدود کنیم. ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، می توانیم دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاحدید خود محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کنیم. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

 17. اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینهٔ شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیفتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

 18. عودت وجه به شما کمک می‌کند بفهمید که ما چطور درخواست عودت وجه را بررسی و پردازش می‌کنیم.اگر به عنوان یادگیرنده از دوره‌ای ناراضی باشید و در طی مدت ۷۲ ساعت از لحظه‌ی پرداخت برای دسترسی به آن دوره، برای عودت وجه پرداختی برای آن دوره درخواست دهید، چنانچه شرایط خاص مندرج در بند 20 را برآورده کند، پایا تک ویرا آریا  - کدبای‌می تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به شما عودت می‌دهد. در صورتی که این شرایط وجود نداشته باشد، از عودت وجه پرداختی شما معذور هستیم.

 19. لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفادهٔ کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات این سامانه و رسانه های مربوط به آن را محدود یا مسدود کنیم و شما ضمن این موضوع حق اعتراض را از خود سلب می دارید. 

 20. عودت وجه صرفا برای آموزش هایی که دارای مشکل کیفی، اشتباه علمی در فرآیند آموزشی، کیفیت صدای نامناسب، کیفیت تصویر نامناسب، ناقص بود آموزش نسبت به سرفصل های ذکر شده آن، اشتباه در نحوه قرار گیره اطلاعات آن باشد صورت خواهد گرفت.

 21. با توجه به قوانین مالیاتی امکان عودت وجه به هیچ شکل به حساب بانکی شما امکان پذیر نخواهد بود و وجه صرفا به کیف پول شما بازگشت داده خواهد شد. 

 22. مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به پایا تک ویرا آریا می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ما است. کلیهٔ محتوای موجود در این وب سایت و رسانه های مربوط به آن از شرکت پایا تک ویرا آریا مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.

 23. شما با استفاده از وبسایت ما، می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.

 24. علامات تجاری و لوگوهای داخل وبسایت، متعلق به پایا تک ویرا آریا - کدبا‌می  می باشد و شما نباید بدون اجازه و تایید مالک حقوقی از آنها استفاده کنید.


 1. اما فقط برای اینکه همه چیز مشخص باشد، شما با استفاده از وبسایت ما می‌پذیرید که در این وبسایت از قوانین جامعهٔ ما و قوانین کشور پیروی کنید، و چیزهایی منتشر نکنید که:

  1. مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از وبسایت شود؛

  2. نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک، یا گستاخانه باشد؛

  3. به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند؛

  4. اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند؛

  5. حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد؛

  6. حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد؛

  7. خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای، و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.

 2. ما حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که به صلاحدید خودمان تشخیص بدهیم، برای خودمان محفوظ نگه می‌داریم. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به کاربر ارائه کنیم، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. ما مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران در وبسایت ما منتشر می‌شود نمی‌پذیریم، ولی تمام تلاش خودمان را برای سالم نگه‌داشتن محتوای وبسایت انجام می‌دهیم.


 1. ما جزئیات اطلاعات شما را به شرکت‌های بازاریابی نمی‌فروشیم و جزئیات اطلاعات شما را در اختیار دیگران نمی‌گذاریم، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست حکومتی.

 2. ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم، از جمله کسانی که آنقدر لطف داشته‌اند که اجازه داده‌اند از بخشی از دارایی‌ها و مطالبشان در وبسایت‌مان استفاده کنیم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید در راستای شفافیت و رضایت شما اقدامات لازم انجام شود.

 3. اگر ادعای شما به طور خاص دربارهٔ حقوق مؤلف است، لطفا اطلاعات زیر را به برای ما ارسال کنید:

  1. آدرس، شماره تلفن، و آدرس ایمیل خودتان؛

  2. شرحی از محل مطلب مورد اتهام؛

  3. شرح کار تحت قانون حقوق مؤلفین که به نظر شما حقوقش نقض شده است؛

  4. اظهاریهٔ شما که تضمین می‌کنید اطلاعات ارائه شده برای ادعایتان صحیح و دقیق است، و شما یا مالک حقوق مؤلف مطلب مورد نظر هستید یا به نیابت از مالک واقعی حقوق مؤلف کار، اختیار عمل قانونی دارید؛

  5. امضای فیزیکی یا امضای معتبر الکترونیک شما.

 4. انجام  هر یک از این اعمال حق پیگرد قانونی و دریافت خسارت را از کاربر متخطی را برای ما محفوظ خواهد کرد:

  1. آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛

  2. سعی کنید از طریق این سامانه، برند ، یا رسانه های مربوط به آن، بسیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛

  3. در این سامانه یا رسانه های مربوط به آن دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزنید روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر؛

  4. تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد هر یک از رسانه ها و این وب سایت به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛

  5. استفاده از این سامانه یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد؛

  6. استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛

  7. تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کنید؛

  8. به غیر از مواردی که در این توافقنامه اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال، یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزنید.

  9. بدون کسب اجازهٔ مکتوب قبلی از ما، سعی کنید از محتوا و خدمات ما برای تماس، ترغیب و وسوسه کاربران بالقوه برای انجام کار یا استخدام، یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به ما استفاده کنید.


 1. ما تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده‌ایم. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم؛

 2. ما تلاش معقولی می‌کنیم که محتوا یا دسترسی شما به وبسایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، و اینکه ایرادها رفع شوند، و اینکه محتوای وبسایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و تضمینی نمی‌دهیم؛

 3. ما تلاش معقولی می‌کنیم که دسترسی شما به وبسایت برقرار باشد، و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و (و مسئول نیستیم).

 4. چنانچه هرگونه خسارت غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه، یا لطمهٔ غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه به درآمد یا سود شما رخ بدهد که ناشی از استفاده از و/یا دسترسی به وبسایت و محتوای آن، و یا ناتوانی در استفاده از وبسایت و/یا دسترسی به وبسایت باشد، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود؛

 5. مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین شما با هر کاربر دیگری، برعهدهٔ خود شما است.

 6. تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، مسئولیت ما در قبال هر نوع تخطی از ضمانت یا شرایط که قابل استثنا و رد نباشد، به انتخاب خودمان، محدود به جایگزینی و یا پرداخت هزینهٔ جایگزینی خواهد بود.

 7. دسترسی و قابل استفاده بودن: ما سعی می‌کنیم که شما دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته داشته باشید، و سعی می‌کنیم هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وبسایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی شما به وبسایت یا ارائهٔ خدمات و محتوای وبسایت را موقتا متوقف یا معلق کنیم، ولی سعی می‌کنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم اما هیچگونه تعهد یا تضمینی در این خصوص نخواهیم داشت. 

 8. مالیات، هزینه، و بها: مسئولیت پرداخت تمامی هزینه‌ها و مالیات مرتبط به استفاده‌تان از وبسایت در هر جایی که مالیاتی بر آن بسته‌شده باشد (از جمله مالیات بر حقوق و مالیات بر ارزش افزوده، اگر نافذ و دارای موضوعیت باشد)، با شما است.

 9. تغییر در شرایط توافقنامه: ما می‌توانیم در هر زمانی شرایط توافقنامه را تغییر دهیم، اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کنیم یا با ایمیل به شما اطلاع دهیم. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.

 10. قوانین نافذ:ما این وبسایت خود را از داخل ایران اداره می‌کنیم. در نتیجه قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و پایا تک ویرا آریا از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد. هر گونه قانونی که به‌شکل اجتناب‌ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوعی وارد باشد و صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد.